Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Logo

Regulamin


Wybierz termin

1 osoba

 • 1 osoba

 • 2 osoby

 • 3 osoby

 • 4 osoby

 • 5 osób

 • 6 osób

 • 7 osób

 • 8 osób

Regulamin

Regulamin dla Gości Exclusive Apartments

 

1. Postanowienia ogólne

Regulamin określa warunki rezerwacji i najmu miejsc noclegowych oferowanych na stronie www.ea.warszawa.pl. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem postanowień Regulaminu. Dokonanie rezerwacji stanowi jednocześnie zawarcie umowy najmu obiektu noclegowego między Exclusive Apartments a Klientem na warunkach określonych w regulaminie i cenniku.

2. Umowa najmu

Umowa zawarta pomiędzy Exclusive Apartments a Klientem obejmuje tylko i wyłącznie wynajem apartamentu. Dojazd, wyżywienie oraz organizacja czasu pobytu leżą wyłącznie w gestii Klienta. W cenę wynajmu wliczone są już opłaty za media (gaz, prąd, woda) oraz sprzątanie końcowe. Exclusive Apartments nie będzie pobierał żadnych dodatkowych opłat ponad te, które zostały wskazane na stronie internetowej danego apartamentu oraz w niniejszym regulaminie. Wszystkie apartamenty są umeblowane i mają w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Exclusive Apartments zapewnia pościel i ręczniki hotelowe bez dodatkowych opłat.

3. Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać telefonicznie, wysyłając email:

EXCLUSIVE APARTMENTS WROCŁAW – wroclaw@exclusiveapartments.pl

EXCLUSIVE APARTMENTS WARSZAWA -  warsaw@exclusiveapartments.pl

EXCLUSIVE APARTMENTS KRAKÓW – cracow@exclusiveapartments.pl

oraz za pomocą silnika rezerwacji na stronie http://exclusiveapartments,pl oraz osobiście w recepcji Exclusive Apartments. Rezerwacja telefoniczna wymaga późniejszego potwierdzenia drogą mailową, brak tej formalności spowoduje:

- jej anulację o godzinie 18:00, jeżeli rezerwacja jest dokonana w dniu przyjazdu

- jej anulację po upływie 24h od momentu dokonania rezerwacji telefonicznej, jeśli została ona dokonana w przód na co najmniej jeden dzień przed przyjazdem

W celu dokonania rezerwacji należy podać:

- datę planowanego przyjazdu oraz liczbę nocy

- planowana godzinę przyjazdu

- liczbę osób w apartamencie

- imię i nazwisko

- adres zamieszkania

- numer telefonu

- adres email

- dane do faktury, jeśli będzie wymagana

4. Gwarancja rezerwacji:

Plan Standardowy

Rezerwacja dokonana w planie standardowym może być zagwarantowana w następujący sposób:

- poprzez podanie danych karty kredytowej (pełny numer karty, data ważności, kod CVC/CVV)

- poprzez wpłatę w terminie trzech dni od daty dokonania rezerwacji, zaliczki w wysokości 100% opłaty za pierwszą dobę

Plan bezzwrotny, plan promocyjny:

Rezerwacje dokonane w planie bezzwrotnym są płatne w całości, z góry:

- poprzez obciążenie karty kredytowej podanej przez Gościa w trakcie dokonywania rezerwacji, lub

- poprzez dokonanie przedpłaty w wysokości 100% wartości całej rezerwacji na konto Exclusive World Sp. z o.o.

Exclusive Apartments zastrzega sobie prawo do preautoryzacji karty kredytowej przez przyjazdem Gościa.

5. Warunki anulacji

Plan Standardowy

Bezpłatna anulacja możliwa jest do godziny 18:00 w dniu przyjazdu. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie oraz w przypadku nie pojawienia się Gościa, hotel obciąży Gościa opłatą w wysokości 100% opłaty za pierwszą noc.

Plan bezzwrotny, plan promocyjny:

W przypadku zmian w rezerwacji, lub jej anulowania, Gość zostanie obciążony pełną opłatą za zarezerwowany pobyt. W przypadku nie pojawienia się Gościa w hotelu, Gość zostanie obciążony pełną opłatą za zarezerwowany pobyt.

6. Doba hotelowa

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 dnia przyjazdu Gościa, do godziny 11:00 dnia wyjazdu.

Wcześniejszy przyjazd: w oparciu o bieżącą dostępność apartamentów istnieje możliwość wcześniejszego zameldowania po konsultacji z recepcją Exclusive Apartments

Późniejszy wyjazd: w oparciu o bieżącą dostępność apartamentów istnieje możliwość późniejszego wyjazdu za dodatkową opłatą:

• Przedłużenie doby hotelowej do 14:00, opłata w wysokości 25% wartości ostatniej zarezerwowanej doby

• Przedłużenie doby hotelowej do 18:00, opłata w wysokości 50% wartości ostatniej zarezerwowanej doby

7. Meldowanie i zasady odbioru kluczy

Procedura zameldowania wymaga okazania przez Gościa dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz podania numeru karty kredytowej, jej daty ważności i numeru CVC/CVV, jako zabezpieczenia za powierzony, w pełni wyposażony apartament. W przypadku braku karty kredytowej Hotel ma prawo poprosić od Gościa depozyt gotówkowy w wysokości 500 zł, zwrotny w chwili oddania kluczy.

Exclusive Apartments zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który:

• nie posiada ważnego dowodu tożsamości lub nie chce okazać dokumentu,

zachowuje się niekulturalnie lub znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających,

• podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył niniejszy Regulamin.

 

Godziny otwarcia Biura Recepcji Exclusive Apartments:

EXCLUSIVE APARTMENTS WROCŁAW

Krawiecka 6, 50-148 Wrocław

Recepcja 24-H

 

EXCLUSIVE APARTMENTS WARSZAWA

Bagno 2 lok.usł. 5, 00-112 Warszawa

Recepcja czynna pon-pt 7:00-22:00, sob-nd 9:00-17:00

 

EXCLUSIVE APARTMENTS KRAKÓW

Browar Lubicz 17a/57, 31-503 Kraków

Recepcja czynna pon-nd 9:00-21:00

 

Gości przyjeżdżających w tych godzinach zapraszamy po odbiór kluczy do recepcji hotelowej. Wydanie kluczy do apartamentu nastąpi po uiszczeniu opłaty za cały zarezerwowany pobyt, z uwzględnieniem wcześniej wpłaconych zaliczek.

Przyjazd nocny i odbiór kluczy w miejscu rezerwacji

Istnieje możliwość odbioru kluczy w miejscu rezerwacji niezależnie od pory dnia. Rezerwacja taka musi być zagwarantowana kartą kredytową (poprzez podanie jej numeru, daty ważności i numeru CVC/CVV). Rezerwacja taka może być anulowana najpóźniej na dzień przed przyjazdem Gościa. Hotel obciąży kartę kredytową opłatą za cały zarezerwowany pobyt w dniu przyjazdu Gościa przed dostarczeniem kluczy do miejsca noclegu.

Późny przyjazd

Osoby przyjeżdżające w godzinach późniejszych tj. po godzinach pracy biura zobligowane są do zagwarantowania rezerwacji kartą kredytową (poprzez podanie jej numeru, daty ważności i numeru CVC). Rezerwacja taka może być anulowana najpóźniej na dzień przed przyjazdem Gościa. Hotel obciąży kartę kredytową opłatą za cały zarezerwowany pobyt w dniu przyjazdu Gościa przed dostarczeniem kluczy do miejsca noclegu.

 

8. Wymeldowanie i zdanie kluczy

Zdanie kluczy odbywa się w sposób ustalony z pracownikiem Exclusive Apartments, informacje te zamieszczone są również na karcie informacyjnej przekazywanej Gościowi podczas meldowania. W przypadku zgubienia kluczy do apartamentu goście zobowiązani są do uiszczenia opłaty w wysokości 300 zł.

W przypadku zgubienia karty magnetycznej lub pilota do garażu* Gość jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 100 za każdy zagubiony lub uszkodzony przedmiot.

* opłata za zgubienie/uszkodzenie pilota do garażu do budynku Silence House we Wrocławiu wynosi 500 zł

 

9. Cisza nocna

Goście zobowiązani są do przestrzegania zasad dobrego sąsiedztwa o każdej porze dnia. Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 22.00 do 7.00. W przypadku zgłoszonego zakłócenia spokoju Exclusive Apartments ma prawo nałożyć na Gości karę pieniężną w wysokości 1000 zł.

 

Obowiązuje bezwzględny zakaz organizowania imprez i głośnych spotkań. W przypadku złamania tego punktu regulaminu bądź w przypadku zaobserwowania przez zespół Exclusive Apartments wszelkich niekulturalnych zachowań hotel zastrzega sobie prawo do skrócenia rezerwacji gościa i wezwania policji.

 

10. Odpowiedzialność za apartament

Goście zobowiązani są do utrzymywania apartamentu i części wspólnych budynku w stanie zastanym.

W przypadku wyrządzenia szkody w apartamencie lub częściach wspólnych budynku Goście zobowiązani są do zapłaty odszkodowania w pełni pokrywającego wartość poniesionych strat. Zaobserwowane usterki należy zgłosić do recepcji w dniu przyjazdu. Brak zgłoszenia jest jednoznaczny z brakiem zastrzeżeń do apartamentu. Przy każdorazowym wyjściu z obiektu Goście zobowiązani są zamknąć wszystkie okna oraz zamknąć lokal na wszystkie zamki, do których otrzymali klucze.

 

11. Zakaz palenia

W apartamencie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Za naruszenie tego zakazu grozi kara pieniężna w wysokości 1000 zł.

 

12. Zmiana cen

Exclusive Apartments zastrzega sobie prawo do zmiany cen w wybranych okresach. W przypadku wysokiego sezonu, okresów targowych i terminów ważnych wydarzeń kulturalnych, politycznych i biznesowych oraz „długich weekendów” we Warszawie Exclusive Apartments ma prawo egzekwować 100% przedpłaty za całą rezerwację, a także stosować specjalne warunki rezerwacji i anulacji.

13. Dzieci gośćmi Exclusive Apartments

Dla wszystkich dzieci do lat 10 pobyt jest bezpłatny, jeżeli śpią z rodzicami na obecnych łóżkach w zarezerwowanym apartamencie. Dzieci starsze i dorośli – obowiązuje dopłata w wysokości 50 PLN za osobę na dobę. Hotel posiada łóżeczka niemowlęce za dopłatą 20 PLN za dobę.

14. Zwierzęta domowe

Zwierzęta nie są akceptowane.

15. Siły wyższe, sytuacje wyjątkowe

W przypadku wystąpienia niemożliwych do przewidzenia okoliczności, których skutków nie można natychmiast zlikwidować zwyczajowymi środkami, Exclusive Apartments rezerwuje sobie prawo zaproponowania Klientowi obiektu zastępczego podobnego do obiektu pierwotnie zarezerwowanego. Exclusive Apartments ma prawo, w przypadku wystąpienia zjawisk mających charakter siły wyższej odstąpić od umowy. Dotyczy to również przypadków, w których bezpieczeństwo osobiste Klienta lub jego majątku, z powodów niezależnych od Exclusive Apartments, nie będzie mogło być zagwarantowane. Kwoty wpłacone przez Klienta podlegają natychmiastowemu zwrotowi, z potrąceniem kwot należnych za usługi już wyświadczone.

16. Awarie

Exclusive Apartments zobowiązuje się do usunięcia wszelkich usterek powstałych w apartamencie bez zbędnej zwłoki, maksymalnie w ciągu 24 godzin od jej zgłoszenia, chyba że charakter usterki decyduje o dłuższym czasie jej naprawy.

Awarie powstałe z przyczyn niezależnych od Exclusive Apartments (dostawa mediów, w tym Internetu, awarie sprzętów znajdujących się w apartamencie) nie stanowią podstawy do rezygnacji z rezerwacji lub zmiany ceny za zarezerwowany apartament – klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za całość rezerwacji.

17. Depozyt

Exclusive Apartments zastrzega sobie prawo do dokonania podczas meldowania preautoryzacji podanej przez Gościa karty kredytowej lub pobrania zwrotnego depozytu gotówkowego w wysokości 500 PLN jako zabezpieczenie apartamentu. Depozyt jest zwracany w dniu wyjazdu w pełnej kwocie, jeśli w apartamencie nie wyrządzono szkód.

18. Dane osobowe

Dane osobowe (adres e-mail) przekazywane przez Klientów będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji oraz do ewentualnego wysyłania informacji o akcjach promocyjnych Exclusive Apartments. Dane powyższe nie zostaną przekazane ani odsprzedane żadnym podmiotom trzecim. Klient ma prawo do rezygnacji z uczestnictwa w kampaniach promocyjnych.

19. Rozstrzyganie sporów

Prawem właściwym dla sporów pomiędzy właścicielem a klientem jest prawo polskie. Spory rozstrzygane będą przez sąd właściwy dla siedziby Exclusive World Sp. z o.o., operatora Exclusive Apartments.

20. Postanowienia końcowe

- Liczba osób zamieszkujących w obiekcie nie może być większa od podanej w karcie meldunkowej. W przypadku przekroczenia tej liczby właściciel ma prawo pobrać opłatę za każdą dodatkową osobę lub zerwać kontrakt ze skutkiem natychmiastowym bez zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.

- Prosimy o nie pozostawianie wartościowych przedmiotów w obiekcie – Exclusive Apartments nie ponosi odpowiedzialności za ich utratę lub zniszczenie.

Rezerwacja

Wybierz miejsce

 • Gdańsk

  • Marina Residence

  • Old Town

 • Kraków

  • Brewery Residence

 • Warszawa

  • Atelier Residence

 • Wrocław

  • City Residence

Wybierz termin

1 osoba

 • 1 osoba

 • 2 osoby

 • 3 osoby

 • 4 osoby

 • 5 osób

 • 6 osób

 • 7 osób

 • 8 osób

x

Studio

Wydzielona cześć sypialna i kuchenna

Apartament z 1 Sypialnią

Przestronny salon, aneks kuchenny, sypialnia

Apartament z 2 Sypialniami

Przestronny salon, aneks kuchenny, dwie sypialnie

Apartament z 3 Sypialniami

Przestronny salon, aneks kuchenny, trzy sypialnie

Menu

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje o nowych promocjach

Podane dane są niepoprawne

Podany adres email jest niepoprawny.

Dziękujemy za zapisanie do naszego systemu newsletter.

Podany adres email jest już zapisany do naszej bazy.

Musisz wyrazić zgodę na przetważanie danych osobowych.